Poradenství při pořízení vozidla

Je jen na Vás, jestli Vaše plánovaná radost bude v podobě zcela nového nebo staršího vozidla. Důležité je, že na všechny Vaše otázky ohledně pořízení nebo servisu vozu dokážeme odpovědět.

Nevíte jak začít s výběrem vhodného auta?

Nejste si jisti technickým stavem staršího vozu?

Není financování vozidla Vaše parketa a potřebujete se na cokoliv zeptat?

Chcete vědět jaký servis bude nutný udělat na ojetém vozidle?

Máte jakékoliv další otázky týkající se pořízení vozidla?

Zajišťujeme kompletní poradenství při pořízení vozu ať už nového z autosalonu nebo ojetého z autobazaru či soukromého prodejce. Pomocí diagnostického přístroje prohlédneme všechny řídící jednotky ve vozidle a zjistíme aktuální stav vozidla. Měřák tloušťky laku zase pomáhá při odhalení opravované nebo vyměněné části karoserie. Pomůžeme se všemi dokumenty k přepisu vozidla, zajistíme ekologickou likvidaci starého vozu a mnoho dalšího.

Zaměřujeme se výhradně na vozidla koncernu VW Group, Renault a Dacia ale po dohodě si dokážeme poradit i s ostatními modely. ( Diagnostickým přístrojem VAG-COM „načteme“ vozidla koncernu VW)

Prvotní nezávazná konzultace, kde si společně nastíníme Vaše představy o novém voze, finanční rozpočet a termín pořízení je samozřejmě zdarma. Každá další návštěva nebo aktivita spojená s pořízením vozu je zpoplatněna částkou 300,- za hodinu práce a v případě vyhledávání nebo prohlídky auta v „terénu“ i částkou 5,-korun na kilometr cesty.