Tepování a čištění

Tepování neznamená jen vyčištění špinavých sedadel v autě, ale také zbavení interiéru prachu a dalších nečistot, které za jízdy vdechujeme.

Samotné tepování se skládá z několika čistících procesů, bez kterých by čištění sedadel nebylo efektivní.
Čištění předchází vysátí celého interiéru včetně kufru vozidla, odstranění nečistot z plastových částí palubovky, dveří a sloupků. Po skončení tepování následuje čištění a umytí vnitřních skel. Pokud je vozidlo vybaveno sedačkami s kombinací látka/kůže, jsou kožené části sedadel vyčištěny a naimpregnovány. Pro čištění je také většinou potřeba použít štěteček na odstranění špíny ze záhybů kůže a mastnoty z nejvíce používaných ovladačů, jako jsou páčky blinkrů nebo stěračů, pojistka ruční brzdy, ovladače ventilace, rádia, atd. Spáry na palubovce nebo výdechy klimatizace čistíme pomocí detailingového štětečku a to stejné provádíme i s pedály.
Nakonec se nanese oživovač plastů, který se pomocí látkového aplikátoru „vmasíruje“ do pórů palubní desky a rozleští. Nejen, že celý interiér krásně provoní, ale dodá mu opět nový a svěží vzhled.

K tepování interiéru nepoužíváme žádnou chemii, vše je na přírodní bázi a biologicky odbouratelné, takže nezatěžujeme životní prostředí ani Vaše plíce a imunitní systém škodlivou a zcela zbytečnou chemií.


Abychom mohli všechno dokonale vyčistit, potřebujeme k tomu čas někde mezi 4-8 hodinami.Vše záleží na velikosti auta, míře znečištění a v neposlední řadě také na požadavcích majitele na čistotu svého vozu.
Cena za hodinu práce je 300,- a všechny další náklady (čističe, utěrky, elektřina,…) vyjdou celkem na 150,-

V rámci města Brna a blízkého okolí si dovolujeme účtovat poplatek za vyzvednutí a přistavení vozidla ( PHM a čas strávený na cestě ) 300,- korun.